У ковельській школі замість педагогів уроки для учнів проводили батьки

11 квітня у 4-Б класі закладу загальної середньої освіти №6 організували Батьківський день. Батьки згодилися побувати в ролі вчителів та провести уроки для своїх дітей. Повідомляється на сторінці навчального закладу у соцмережі.

Жук Надія Миколаївна провела урок літературного читання, темою якого було «Найголовніше у творах В. Сухомлинського. Читання оповідання «Не загубив, а знайшов». Учні, відповідаючи на запитання вікторини за творами відомого педагога створили «дерево знань», дискутували про людські чесноти, а також розширили свої знання про письменницьку і педагогічну діяльність В. О. Сухомлинського.

Вавдійчик Ірина Віталіївна запросила четвертокласників у віртуальну подорож просторами рідної країни задля вивчення природних зон. Учні активно виконували завдання, працювали в групах, складали карту України з пазлів, працювали з контурними картами та атласами.

На завершення Батьківського дня Петросян Юлія Петрівна провела майстер-клас із виготовлення витинанки пасхального яйця.

- Частиною формули Нової української школи є педагогіка партнерства, а саме трикутник: учень-учитель-батьки. Передбачається, що родина має бути залучена до навчання дитини, співпрацювати з учителем, - переконані у школі.


Учні класу активно працювали, із задоволенням показували свої знання та дякували батькам за цікавий день.#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також