Юні ковельські футболісти відзначилися в домашніх матчах та на турнірі у Моршині

Минулі вихідні були вдалими для команд ФЦ «Ковель-Волинь». Після двох впевнених перемог юнацького та дорослого складів у чемпіонаті Волинської області (Вища ліга), змагання стали не менш успішними і для вихованців Романа Жерша, дітей 2007 р.н., стартові матчі ДЮФЛ Волині.

Так, на базі ЗОШ №7, команда ФЦ «Ковель-Волинь» переможно завершила матч із юнаками НТК «Тайм» – 5:1.
Другий матч між ДЮСШ Ковель та НТК «Тайм» теж завершився перемогою вихованців Романа Жерша – 4:1.
ДЮСШ Ковель та ФЦ «Ковель-Волинь» провели гру з рахунком 6:1 на користь ФЦ «Ковель-Волинь».

***

Впродовж п’ятниці та суботи, 12 та 13 квітня, вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» 2008 та 2009 р.н. відвідали турнір в місті Моршині Львівської області. Всі учасники турніру були поділені на дві групи по п’ять команд. У своїй групі А маленькі ковельчани здобули перше місце та ввійшли до фінальної частини турніру.

Під час фінальної частини у боротьбі з командою «Чемпіон» з міста Тернополя наші хлопці вели впевнену перемогу 0:1, та згодом, припустившись декількох помилок, поступилися тернополянам з рахунком 2:1.
У змаганні за третє місце не вдалося ковельчанам обіграти команду ДЮСШОР 4 з міста Львова. Гра завершилася рахунком 1:0 на користь суперників.

У підсумку вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» посіли четверте місце.

Джерело - Футбольний Центр «Ковель-Волинь»