Молодь міста разом з волонтерами Корпусу Миру США прибирали Ковель перед Великоднем

Ковель долучився до акції «Зробимо Волинь чистою разом». До Дня довкілля вся Волинь об'єдналась довкола єдиної мети - нагадати мешканцям про шкідливість засмічення вулиць та узбіч, а також зробити свої міста чистішими.

Акцію на Волині ініціювала Луцька молодіжна рада, а у Ковелі ідею підтримали активні відвідувачі молодіжного центру «Місто ідей», група підприємців міста, волонтери Корпусу Миру США в Україні.

- За результатами прибирання у зеленій зоні зібрано понад 60 мішків сміття, серед якого (УВАГА!) дуже багато побутових відходів: пластикові та скляні пляшки з-під побутової хімії, бляшані банки, гумові шини, пакети від продуктів харчування, поліетиленові пакети та пластикові стаканчики. Все це шокує, адже поруч житлові будинки, через цю зелену зону щодня люди ходять на роботу та прогулюються з домашніми тваринами, - повідомляє керівник молодіжного центру «Місто ідей» Людмила Зубарєва.


Колективи мережі із 13 магазинів «Козацькі забави» (Комплекс відпочинку "Козацькі забави") в знак підтримки одночасно вийшли на вулиці та прибирали прилеглі території довкола своїх магазинів, а група активістів молодіжного центру разом з колективом Центру іноземних мов “Euro Future” (EuroFuture - центр англійської мови) організували толоку у зеленій зоні в мікрорайоні вулиць Грушевського-Мечнікова.

- Долучившись до акції, ми закликаємо ковельчан задуматись про наслідки викидання сміття на вулиці! Тільки подумайте: скляні пляшки розкладаються – близько 1 млн років, консервні банки – близько 100 років, гумова взуттєва підошва – близько 80 років, шкіряні вироби – близько 50 років, нейлонові вироби – близько 40 років, поліетиленові вироби – 20 років, вовняні вироби та недопалки – близько 5 років. На що перетвориться наша планета, якщо ми продовжимо викидати сміття будь-де?, - закликають місцеві активісти.
Фото та відео - Арсен Воробей

#Екологія #Благоустрій #МістоІдей

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська «Молодь обирає здоров’я». У міському парку відбувся спортивно-інтелектуальний квест

Ковельська «Молодь обирає здоров’я». У міському парку відбувся спортивно-інтелектуальний квест
На дітей чекали справжні випробування на ерудицію, швидкість та фізичну підготовку, найрізноманітніші завдання, пов'язані з темою здоров'я та безпеки життя.