Через дощову погоду молодіжний квест "Великоднє диво" перенесли на 12 травня

Молодіжний центр "Місто ідей" підготував для ковельської молоді цікаву великодню пригоду - квест шукачів писанок, який планували на сьогодні, 5 травня. Проте дощова погода внесла свої корективи у програму.

- У вас буває таке: ти задумав щось цікавеньке, чекаєш, готуєшся, а тут....дощик передають? Це саме той випадок, коли ми стояли перед вибором, чи провести квест для декількох сміливців чи перенести і залучити значно більше учасників. Саме тому ми просимо вибачення і змушені перенести наш КВЕСТ на 12 травня. Дякуємо за розуміння і обов'язково чекаємо, адже буде спекотно не лише на вулиці, а й на душі, - переконана керівник молодіжного центру Людмила Зубарєва.


Отож, якщо хочеш відчути себе в ролі шукача писанок, зануритись у святкову атмосферу Великодня, знайти нових друзів та разом поринути у світ неймовірних розваг та пригод - Молодіжний центр "Місто ідей" дає тобі таку можливість! Учасників заходу чекають 12 травня о 15.00 у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.


#МістоІдей #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська «Молодь обирає здоров’я». У міському парку відбувся спортивно-інтелектуальний квест

Ковельська «Молодь обирає здоров’я». У міському парку відбувся спортивно-інтелектуальний квест
На дітей чекали справжні випробування на ерудицію, швидкість та фізичну підготовку, найрізноманітніші завдання, пов'язані з темою здоров'я та безпеки життя.