1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся турнір з настільного тенісу серед юнаків і дівчат

У Ковелі відбувся турнір з настільного тенісу серед юнаків і дівчат

У КДЮСШ ім. Є. Кондратовича пройшов турнір з настільного тенісу серед юнаків і дівчат Ковеля і Ковельського району. У змаганнях взяли участь 27 спортсменів. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Серед наймолодших 2009 р.н. і менших перше місце зайняв Максим Полятичко, другим був Станіслав Долінко – обидва з Ковеля.

У віковій категорії 2007 – 2008 р.н. всі місця п’єдесталу посіли юні ковельські тенісисти. Перемогу здобув Максим Міліщук, другим став Нікіта Дятел, третім – Дмитро Жихор.

Серед учасників 2005 – 2006 р.н. найвищий результат в Олександра Бабенкова з Ковеля, другий - у Віталія Стояновича з села Нужина Ковельського району, третій - в Олега Дулька з с. Білина.

У групі 2004 р.н. і старших у напруженій боротьбі перше місце здобув Денис Ясашний, друге - Дмитро Краснов, а третє - Богдан Стасюк. Усі з Ковеля.

Серед дівчат без вікових обмежень перемогу святкувала Оксана Крочук з смт Голоби, другою була ковельчанка Вікторія Валігура, а третьою - ковельчанка Ангеліна Глебець.

За пропозицією головного судді турніру Володимира Косяка пройшли змагання в парному розряді, в яких разом з молодими ковельськими тенісистами взяли участь дорослі. Перше місце виборола пара у складі Дениса Ясашного і Богдана Стасюка, друге - у Богдана Здробилка та Ігоря Бівініса, на третьому - Володимир Малашевський й Віталій Стоянович.

Призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями.


#Теніс #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також