У Ковелі майже двом тисячам ветеранів війни виплачено разову грошову допомогу

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради проводить роботу з виплати разової грошової допомоги ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, передбаченої Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 року № 237. Пише офіційний сайт міської ради.

Документом визначено, що допомога виплачується учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

Майже дві тисячі ковельчан вже отримали вищезазначену допомогу на суму 2,6 мільйона гривень.

- Особи, які не одержали цієї виплати до 5 травня 2019 року, зокрема й ті, які набули відповідного статусу до 5 травня 2019 р. включно, мають право звернутися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою: вул. Незалежності, 148, кабінет 15 (телефон для довідок 5-30-34), та отримати її до 30 вересня поточного року, - зазначає начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль.


Разова грошова допомога не виплачується в разі смерті отримувача до 5 травня 2019 року або набуття відповідного статусу після 5 травня 2019 року.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі подбали про свято для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах

У Ковелі подбали про свято для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах
Чотири десятки самотніх ковельчан літнього віку та сімнадцятеро одиноких, які залишилися без даху над головою та постійно проживають у відділенні стаціонарного догляду, отримали Великодні подарунки.

У Ковелі ветерани та волонтери АТО пропонують позачергово надавати земельні ділянки багатодітним сім'ям бійців

У Ковелі ветерани та волонтери АТО пропонують позачергово надавати земельні ділянки багатодітним сім'ям бійців
Це питання розглянули на засіданні комісії з розподілу земельних ділянок для їх передачі безоплатно у власність учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та ООС.