У Ковелі півстолітній ювілей відзначила організація, яка опікується людьми з вадами зору

Півстолітній ювілей з часу заснування відзначила Ковельська міськрайонна організація Українського товариства сліпих (УТОС), яка об’єднала людей, на долю яких випали непрості випробування. Про урочистості повідомляють на сайті Ковельради.

Уже 10 років поспіль територіальну організацію очолює Світлана Осійчук. Вона продовжує справу своїх попередників, піклуючись про людей з вадами зору.

Зі святом ювілярів привітав заступник міського голови Ігор Прокопів. Він подякував голові правління Світлані Осійчук, активістам за працю, плідну громадську діяльність, участь у житті міста та вручив відзнаки міського голови, матеріальну допомогу і квіти.

Варто сказати, що у Ковелі міська влада тісно співпрацює з організацією. Ковельчани з І і ІІ групою інвалідності по зору отримують різні види допомог, їм надається фінансова підтримка. Осередок забезпечено необхідним приміщенням.

Незрячі приходять в осередок не тільки зі своїми проблемами, а й поспілкуватися, знайти собі справу до душі. Тут працюють гуртки вокального співу, шахово-шашковий, голосного та літературного читання.

Про хороший настрій учасників зустрічі подбали відомі у нашому місті колективи - “Награш”, “Колорит”, Еліт-Мюзік та інші.

Довідково:

Ковельська міська первинна організація УТОСу була заснована у 1969 році, її очолив Микола Шумілін. Згодом роботу першого голови продовжили Ганна Бугайова та Надія Федорук. В січні 1981 року головою правління була обрана Ірина Клинова, яка віддала цій справі 28 років. Сьогодні осередком керує Світлана Осійчук.

В 1976 році при організації УТОС було відкрито бібліотеку, книжковий фонд якої й понині складається з озвученої літератури на касетах та дисках, книг рельєфно-крапковим та плоским шрифтом.

На обліку в Ковельській організації УТОС перебувають люди з інвалідністю зору м.Ковеля, Ковельського, Старовижівського та Турійського районів.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також