Хору «Первоцвіт» міської гімназії м. Ковеля присвоєно звання «Зразковий художній колектив»

Рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України вокально-хоровому колективу «Первоцвіт» Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

«Первоцвіт» було створено у 1996 році. Усі 23 роки ним керує вчитель-методист Олена Степанівна Сметюх, концертмейстер - Володимир Іванович Михалевич.

У педагогів займається 90 гімназистів 5-11 класів, віком 10-16 років. На базі “Первоцвіту” діють хорова група, ансамбль «Глорія», а також навчаються солісти. У музичному доробку колективу майже 150 творів.

Значне місце у репертуарі посідають твори вітчизняних, зокрема, волинських композиторів. Програми концертних виступів включають у себе високохудожні зразки світової класичної та сучасної музики.

#Освіта #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

Команда ЗОШ №10 м. Ковеля - переможці змагань із запуску повітряних зміїв

Команда ЗОШ №10 м. Ковеля - переможці змагань із запуску повітряних зміїв
Вихованці Максима Селівончика - Андрій Наумчик, Олександр Свередюк та Павло Омелянюк, здобули найбільшу кількість балів серед учасників - дев'яти команд юних техніків, що змагалися за перемогу у ювілейному турнірі.