У Ковелі знайшли школярку, яка зникла 15 травня на Любомльщині

Жительку села Руда Любомльського району, школярку Марію Мордун, яка зникла 15 травня, знайшли. Дитина втекла з дому через конфлікт з мамою. Вона вранці пішла на шкільний автобус, однак у навчальному закладі не з'явилася. І місце її знаходження було невідоме.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost повідомила начальник сектору ювенальної превенції поліції Волині Інна Остапович.

За її словами, дівчину знайшли ще учора, 16 травня. З’ясували, що дитина мала непорозуміння з батьками, тож таким чином висловила свій протест. Вона ночувала на вокзалі, а тоді поїхала в Ковель. Там вона зателефонувала знайомому, щоб зустрітися. Хлопець же, вже знаючи, що його знайому розшукують, і повідомив у поліцію.

Наразі поліцейські встановлюють причини і умови, чому дівчина залишила місце проживання. Відомо, що дівчинка втекла з дому вже не вперше. А її тата вже притягували до відповідальності за неналежне виховання доньки. Тепер же знову залучать відповідні служби, аби надати сім’ї і дитині необхідну допомогу, а ситуації – належну оцінку.

До слова, у сім’ї, в якій росте дівчина, – п’ятеро дітей.


#Розшук #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом

З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом
Учора ввечері, 16 квітня, зі зброєю самовільно залишив місце несення служби військовослужбовець строкової служби Григоренко Артем Станіславович. Поліція та військові ведуть посилену розшукову роботу.