1. Головна
  2. Новини
  3. Мама восьмирічного Серафима з Ковеля просить допомогти зібрати кошти на операцію сину

Мама восьмирічного Серафима з Ковеля просить допомогти зібрати кошти на операцію сину

Мама восьмирічного хлопчика просить небайдужих людей допомогти зібрати 10 тисяч доларів на операцію, яку необхідно зробити у вересні цього року. Лікарі кажуть, це останній рік, коли можна дитині допомогти, аби отримати змогу повноцінно розвиватися і головне — рости.

Строчук Серафим Олегович навчається у другому класі школи №6 міста Ковеля за програмою індивідуального навчання. Талановитий та здібний хлопчик має хист до малювання, бере участь у творчих конкурсах та неодноразово був нагороджений відзнаками.

Діагноз — метафізарна дисплазія Шмідта, низькорослість, варусна деформація обох нижніх кінцівок, деформація та констрактура обох ліктьових суглобів (діагноз встановлений Львівською обласною дитячою клінічною лікарнею «Охматдит», де і проходитиме лікування та операції).

Серафим потребує оперативного втручання, дороговартісного лікування на обох стегнах, плечових кістках та гомілках, з метою усунення деформацій та поступового подовження кінцівок із застосуванням апаратів зовнішньої фіксації на основі стержнів.

Загальна вартість лікування становить 10 тисяч доларів. Такої суми сім'я не має. Мама — Строчук Ірина, виховує сина самотужки. Його подальша доля залежить від цієї операції.

Допомогти юному ковельчанину може кожен, перерахувавши будь-яку суму коштів на рахунок мами хлопчика: Строчук Ірини Віталіївни.

4790 7000 1263 3096 - Ощадбанк

4149 4991 3531 7475 - Приватбанк


#Благодійність

Коментарі

Читайте також

24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука

24 травня у Ковелі проведуть благодійний концерт на підтримку 4-річного Матвійка Хвищука
Родина Хвищуків дочекалася тата з війни, який захищав Україну у складі 51-ї ОМБр, а тепер провели маленького синочка на битву з онкохворобою. Рідні збирають кошти на операцію.