У Ковелі ремонтують вулицю Винниченка. Рух транспорту заборонено

У Ковелі триває капітальний ремонт вулиці Винниченка. Генпідрядником є Ковельське шляхово-будівельне управління №63. Нагадаємо, що торік відремонтували ділянку дороги від вул. Незалежності до вул. Грушевського.

Цьогоріч роботи продовжуються уже на іншому відрізку: від вул. Грушевського до вул. Вітовського. Планують заміну бордюрів, асфальтового покриття з влаштуванням поверхневого водовідведення з проїжджої частини. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук.

У зв’язку з капітальним ремонтом дороги по вул. Винниченка, з 31 травня до 27 червня буде тимчасово заборонено рух автомобільного транспорту на ділянці від вул. Грушевського до вул. Вітовського.

Об’їзд буде здійснюватись згідно погодженої схеми.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ремонтують прибудинкові території

У Ковелі ремонтують прибудинкові території
Ведуться роботи біля двох багатоповерхівок — Мечникова, 2 та Заводській, 17. Цьогоріч планують ще відремонтувати на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги,17.

На трасах Київ-Ковель-Ягодин та Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече багато аварійно небезпечних ділянок

На трасах Київ-Ковель-Ягодин та Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече багато аварійно небезпечних ділянок
На дорогах державного значення налічується 124 ділянки з підвищеною аварійністю, найбільше з яких у Закарпатській, Київській, Миколаївській областях та на Волині, - повідомляє Укравтодор.