Яких професій навчали дітей у Ковелі під час акції «100 ідей для дітей» ФОТО

Сотні юних ковельчан зі своїми батьками, бабусями, дідусями сьогодні прийшли у парк культури імені Лесі Українки. Всіх їх зацікавила акція "100 ідей для дітей", яка втретє проходить у нашому місті. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Дітвора мала гарну нагоду спробувати себе у різних професіях, адже на "ярмарку ремесел" було задіяно близько 100 професіоналів.

Особливо людно було біля поліцейських, кінологів, будівельників, банкірів. Ціла черга вишикувалась біля майбутніх медиків. Популярністю користувались і фах музиканта, художника, ріелтора, циркового артиста, ведучого шоу. Усім знайшлось заняття для душі.

Неабиякий ажіотаж у маленької публіки викликав аматорський театр «10 ряд 10 місце». Тут юні актори приміряли костюми, вправлялись у різних ролях під керівництвом професійного режисера. Справжній майданчик для зйомок фільму вдалося організувати дорослим для ковельської дітвори.

На усіх, хто прийшов у парк, чекало багато приємних сюрпризів, а також можливість стати володарем одного із суперпризів від генеральних партнерів — велосипеда, ноутбука, квадракоптера, блендера.

Побували на заході міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів.

- Це свято особливе, де завжди панує атмосфера радості.Надзвичайно приємно спостерігати за дітьми. Вони щирі і безпосередні. Це дуже гарна і корисна акція, яка стала у нашому місті традиційною і яка збирає все більше коло шанувальників. Сам стараюсь ніколи її не пропустити, - зауважив Олег Кіндер.


Захід проходив за підтримки генеральних партнерів: Ковельської міської ради, молодіжного центру “Місто ідей”, агенції гарного настрою “HAPPY” та ГО “Велика ідея”, студії краси «Афіна» та "Кредобанку".


#Дозвілля #ВеликаІдея

Коментарі

Читайте також

Для дітей учасників АТО та дітей, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, влаштували свято

Для дітей учасників АТО та дітей, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, влаштували свято
На майданчику біля паркової сцени відбулось бульбашкове шоу, розіграш подарунків, були рухливі ігри й танці. Розважали дітей казкові герої з агенства "Chokolate".

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Разом з ними дистанції долали й інші діти, котрі не мають вад здоров'я. Спільний захід та щире спілкування було усім на користь. Ініціатори заходу дякують учасникам, батькам та усім, хто допомагав в організації спортивного свята для дітей.