Студентка Ковельського медичного коледжу - серед кращих випускників-фармацевтів України

Студентка Ковельського медичного коледжу спеціальності «Фармація» Вікторія Береза разом з викладачем Інною Мазурик взяли участь у XIX Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед випускників медичних і фармацевтичних закладів вищої освіти «PANACEA-2019». Повідомляють на сторінці коледжу у Фейсбук.

Конкурс проводиться за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України з метою підвищення престижу професії фармацевта в Україні та професійного рівня підготовки студентів, розкриття здібностей до науково-дослідницької діяльності у фармацевтичній галузі.

Цьогоріч він відбувся на базі Коледжу Харківського Національного фармацевтичного університету. Участь у ньому взяли представники 17 навчальних закладів України, в яких здійснюється підготовка за фармацевтичним напрямом. Учасники мали можливість поспілкуватись зі студентами та викладачами, отримали незабутні враження та великий професійний досвід.

За звання найкращого фармацевта боролась і студентка Ковельського медичного коледжу Береза Вікторія. Вона отримала грамоту за високі досягнення з дисципліни «Фармакогнозія» та відзнаку «Дипломант».

- Такі конкурси дають можливість не тільки перейняти досвід інших, а й об'єднатись всім областям у цей непростий для України час! Хоча дорога до Харкова неблизька, але теплий прийом та висока організація конкурсу, сприяли гарному настрою та позитивним емоціям!, - ділиться враженнями конкурсантка.
#МедичнийКоледж #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

17 квітня Ковельський медичний коледж відзначає 73-ю річницю з часу заснування

17 квітня Ковельський медичний коледж відзначає 73-ю річницю з часу заснування
Заклад розпочав діяльність у 1946 році як Ковельська школа медичних сестер. У 1948-у відбувся перший випуск. Дипломи про здобуття фаху отримали 35 випускників. Нині у коледжі - понад півтисячі студентів.