Організатори ярмарку ремесел «100 ідей для дітей» дякують меценатам, партнерам та усім, хто долучився до створення свята

Ярмарок ремесел «100 ідей для дітей» - машина часу, що перенесла всіх учасників на 15 і 20 років вперед у майбутнє. Тут діти побачили себе дорослими, приміряли на себе ролі близько ста професій, завдяки правним та щирим партнерам заходу, які щороку удосконалюють свої «станції», запрошують друзів з інших бізнесів та організацій долучатись до чудової ініціативи.

Вже третій рік поспіль казкарями для ковельської малечі стала ГО «Велика Ідея», команда якої будучи дорослими професіоналами у різних сферах, разом здатна створити справжню казку. Казку, в якій мрії стають реальністю, де кожен може стати за омріяний пульт ді-джея чи мольберт.

Щороку все більше організацій та підприємців Ковеля і Волині долучається до співорганізації цього, уже традиційного у місті, дитячого свята! Цьогоріч довкола здійснення мрій понад 3500 дітей об’єднали зусилля команди ГО "Велика ідея", молодіжного центру "Місто Ідей", Ковельської міської ради, більше 70 представників бізнесу, державного та громадського сектору.

У парку в день свята ніде було пройти, дітвора буквально збивала з ніг, бо всі поспішають пройти «портали-станції» різних професій і збирали фішки-ідейчики, які пізніше обмінювали на подарунки від спонсорів і генеральних партнерів свята у безпрограшній лотереї «Kids Shop». Найспритніші діти, що пройшли більше 30 «станцій» брали участь в розіграші суперпризів від генеральних партнерів та спонсорів свята! А це - ноутбук від студії краси "Афіна", велосипед від Молодіжного центру та міської ради, свято мрії «під ключ» від агенції гарного настрою «Happy», квадрокоптери від "Кредобанку", GBL колонка від БК «Інвестор», путівка у дитячий літній табір «Мрія» від Клубу «Капітошка», сертифікати на навчання та розваги від Центру іноземних мов Euro Future, дитячого розважального центру Халабуда Kids, міні-школи АВС, супер-рюкзак від магазину «Одяг7км», набір сертифікатів для всієї сім’ї від розважальних закладів ТРЦ ПортСіті (Луцьк), блендер для смачних коктейлів від Студії «Gorenja», набір корисних іграшок від магазину «Іграшки» (ТЦ «КУБ»).

Дякуємо всім представникам професій, спонсорам та десяткам волонтерів, що долучилися до організації свята. Окреме спасибі висловлюємо ведучій Альоні Корнелюк і ді-джею Lady M за бадьорий супровід свята та подарований гарний настрій гостям заходу. Дякуємо за тухнічну підтримку в організації НД «Просвіта», кафе «Казка», «Добробут», студія дизайну свят «Купідон» та за гарні фото спогади Арсену Вороб'ю і Руслані Семерей.

Команда організаторів ГО "Велика ідея" та Молодіжний центр «Місто ідей» щиро вірить, що все це кожним, хто долучився до співорганізації, зроблено не виключно задля реклами, не для PR організацій чи бізнесів і це не просто «черговий проект». Ми віримо, що ви всі насолоджувались процесом перетворення дитячих мрій в реальність та отримали масу задоволення не менше, як сама малеча!


#ВеликаІдея #МістоІдей

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська випускниця обурена невідповідністю шкільної програми тестам ЗНО з історії

Ковельська випускниця обурена невідповідністю шкільної програми тестам ЗНО з історії
Відома у Ковелі юна журналістка, учасниця масштабного проекту «Погляд молоді на місто» Ангеліна Капітула виклала у мережу гнівний пост після складання іспиту, у якому траплялися некоректні запитання.

Яких професій навчали дітей у Ковелі під час акції «100 ідей для дітей» ФОТО

Яких професій навчали дітей у Ковелі під час акції «100 ідей для дітей» ФОТО
У парку культури і відпочинку імені Лесі Українки пізнавальний захід зібрав сотні дітей, які залюбки переймали знання та навички фахівців різних галузей, опановували ази цікавих професій та ремесел.