Ковельчан запрошують подати пропозиції до маршруту експедиції «Ukrainer», яка вирушає на Полісся

Експедиція проекту Ukraіner вирушає на українське Полісся у свою другу експедицію. Проект «Ukrainer» прагне показати нову та різну Україну і розвинути внутрішній туризм. Команда планує охопити різні історичні землі України та довести, що в Україні є багато невідомих цікавих місць та неординарних людей, які роблять щось цікаве. Ковельчан запрошують долучитися до планування чергової експедиції. Детальніше про проект можна дізнатися на сайті https://ukrainer.net/expedition/ або у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/ukrainer.net/

- Впевнені, що ви знаєте цікаві історії про людей та спільноти, що живуть у цьому дивовижному регіоні, про які ми маємо дізнатися та поділитися з усім світом. Ми знімаємо мультимедійні історії, які перекладаються на 9 мов, тож про ваш регіон зможуть дізнатися далеко за межами України. Поділіться з нами своїми пропозиціями вже сьогодні, аби ми встигли додати їх у маршрут ще до старту експедиції, - кажуть учасники проекту.


Анкета: http://bit.ly/anketa-polissya

- Нас цікавлять справжні люди і їх заняття, цікавлять перетворення міських і сільських просторів, ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе, якщо ваша історія потрапить до списку обраних – ми з радістю завітаємо до вашого містечка, селища або навіть хутора.


Перегляньте наші попередні історії з Полісся (зняті у квітні 2017):

https://ukrainer.net/regions/polissya/

А також підбірку відеоблогів з Полісся 2017: http://bit.ly/vlog-polissya

Хочете підтримати нас? Слідкуйте за збором коштів: https://ukrainer.net/donate/


#ІсторіяКовеля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також