1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі освятили перший у світі храм на честь священномученика Василія Величковського

У Ковелі освятили перший у світі храм на честь священномученика Василія Величковського

У суботу, 15 червня, у Ковелі в мікрорайоні "Сільмаш" освятили каплицю блаженного Василія Величковського, - повідомляється на сайті Луцького екзархату Української Греко-католицької Церкви.

Святиню парафіяни зводили упродовж майже двох місяців під керівництвом отця Євгена Задорожного. Ошатну дерев’яну церковцю у співслужінні численного духовенства та при великому скупченні молільників освятив преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький.

Урочисті богослужіння почались водосвяттям та молебнем до священномученика. Після чину освячення каплиці звершувалась Божественна Літургія. На проповіді владика Йосафат говорив про служіння блаженного Василія на Волині, а також розповідав про велике значення храму в житті християнина. По завершенні богослужінь були виголошені многоліття та вручені подячні грамоти всім, хто спричинився до побудови святині. Наостанок всі присутні спільно частувались та радісно спілкувались на подвір’ї храму.

- Нова святиня відкрила свої двері всім, хто спраглий Божої благодаті. З Господньою допомогою парафія священномученика Василія (Величковського) перегорнула нову сторінку свого розвитку, отримавши місце для спільної літургійної молитви, щоб разом простувати дорогою до Небесного Царства, - йдеться у повідомленні.#УГКЦ

Коментарі

Читайте також

Забудовника житлового комплексу «Варшавський» у Ковелі відзначили представники Української Греко-Католицької Церкви

Забудовника житлового комплексу «Варшавський» у Ковелі відзначили представники Української Греко-Католицької Церкви
За внесок у будівництво храму блаженного священномученика Василя Величковського у Ковелі отець Євген Задорожний вручив Грамоту директору будівельної компанії.

Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі

Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі
Подарунки підготували міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з підприємцями, школярами, прихожанами храмів, представниками різних установ міста. Свято триває, тож — долучайтеся!