1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські школярі вперше стали переможцями фестивалю «Нащадки козацької слави»

Ковельські школярі вперше стали переможцями фестивалю «Нащадки козацької слави»

10-12 червня на березі озера у селі Соловичі Турійського району проходив третій обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави».

Це доволі цікаві та водночас складні змагання серед збірних команд юнаків і дівчат 5–10 класів. Вони включають в себе вправи на спритність («човниковий» біг); швидкісно-силові (стрибки у довжину з місця); силу (перетягування линви, юнаки); стрибучість (стрибки зі скакалкою, дівчата); естафету; орієнтування на місцевості.

Крім того, потрібно було показати свої знання з історії козацтва. Наше місто на цьому фізкультурно-патріотичному форумі, в якому брали участь 22 колективи з усіх міст та районів Волині, представляли переможці міського етапу – команда НВК №13.

У конкурсі знавців історії ковельчани стали третіми, а в перетягуванні линви посіли четверте місце.

Стрибки у довжину з місця команда ковельчан виграла беззаперечно – весь п’єдестал пошани за школярами НВК №13: Лябук Вадим (І місце). Найдюк Петро (ІІ), Хитрик Тарас (ІІІ).

У стрибках зі скакалкою дівчата посіли 2-е місце. У «човниковому» бігу 4х9 м. фінішували восьмими, в естафеті - другими.

У результаті напружених триденних баталій перемогу здобула команда міста Ковеля. Друге місце у представників с. Підгайці Луцького району, третє - у с. Мерва Горохівського р-ну.

Представники Ковеля вперше стали переможцями обласного етапу змагань.

Учасники змагань щиро дякують управлінню освіти в особі начальника Віктора Бичковського за допомогу в організації поїздки; директорові школи - Сергію Філіпчуку, за допомогу у вирішенні господарських питань; директорові міської станції юних туристів - Тамарі Хаймик за люб’язно надане туристичне спорядження.

Готував команду чемпіонів Андрій Арендарчук, організаційні питання взяв на себе Валенти Цесля, допомагали учасникам під час змагань - Юрій Міцура і Тетяна Даценко.