1. Головна
  2. Новини
  3. Мешканці та місцева влада села Дубове хочуть облаштувати рекреаційну зону за пасікою

Мешканці та місцева влада села Дубове хочуть облаштувати рекреаційну зону за пасікою

У селі Дубове впродовж двадцяти років не було громадської водойми, де жителі змогли б покупатися, відпочити. Водойму за благодійні кошти викопали. Повідомив сільський голова Дубового Роман Троцюк у новоствореній відкритій групі «Рекреаційна зона за пасікою» у соцмережі Фейсбук.

Уже підготовлено площу для облаштування відпочинкової зони. Проведено два засідання робочих груп. На одному були присутні зацікавлені жителі громади та учні Дубівської школи. Були запропоновані основні елементи відпочинкової зони. На другому засіданні сільський голова та депутати с.Дубове шукали шляхи втілення ініціативи в життя, можливості залучити партнерів та спонсорів. Було прийнято рішення залучити максимально жителів с. Дубове до реалізації даного проекту.

- Кожен депутат буде працювати по своєму округу. Будуть збиратися кошти, шукатимемо людей готових долучитися до виконання робіт і т.д. Наше дозвілля великою мірою залежить від нас. Тільки ми в силах створити для себе гарні умови для відпочинку. Просимо долучитись небайдужих до проекту «Рекреаційна зона за пасікою». Для кращої комунікації створена відкрита група «Рекреаційна зона за пасікою», де будуть відображатися досягнення в реалізації проекту, повідомлятися про кількість зібраних коштів, звітуватися про їх використання. В цій групі будемо відображати дописи про виконані роботи, активних учасників проекту. Долучайтесь до групи та будьте активними учасниками. Будемо раді будь-якій підтримці. В коментарях залишайте повідомлення про вашу готовність допомогти, яким чином та контакти. Будемо раді співпраці. Чекаємо з нетерпінням Вас в нашій спільноті, - йдеться у дописі.


Підготовлено візуалізацію проекту «Рекреаційної зони за пасікою».


#Проекти

Коментарі

Читайте також

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»
Далі збудують нові мережі електропостачання, водопостачання, під’їзні шляхи. І завершать капітальним ремонтом спортивних споруд: футбольного поля з легкоатлетичними доріжками. У Ковелі презентували міжнародний проект.

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО
Мотопробіг відбувся на підтримку міжнародного проекту “Транскордонні центри діалогу культур”. Партнерами Ковеля у його реалізації є міста-тезки Щучин в Польщі та Білорусі. Деталі - у сюжеті 12 каналу.