1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

У Ковелі вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

У Ковелі відбулися заходи на вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні на меморіалі Слави зібралися ветерани, духовенство, представники міської та районної влади, трудових колективів, інтелігенції, службовці, громадські активісти.

Ведуча заходу Наталія Гончар закликала не забувати своєї історії, подвигу мужніх воїнів Другої світової, дітей війни.

На жаль, мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю. Та вдячні нащадки не забудуть героїв-визволителів, спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Ковельчани пам’ятають про тих, хто відстоював перемогу, чиї життя були покалічені та зруйновані у роки війни.

Присутні вшанували пам’ять жертв воєнного лихоліття хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

Далі учасники заходу рушили до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору», щоб згадати своїх земляків, яких у другий день війни розстріляли енкаведисти. Серед загиблих було багато молодих юнаків та дівчат, які відстоювали незалежність України, пропагували рідну мову, українську пісню.

Поминальну панахиду за загиблими відслужив настоятель церкви Преображення Господнього отець Ростислав з духовенством.#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також