1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському центрі профтехосвіти пролунав останній дзвоник

У Ковельському центрі профтехосвіти пролунав останній дзвоник

Учора, 27 червня, у Ковельському центрі професійно-технічної освіти пролунав останній дзвоник. 190 випускників отримали дипломи кваліфікованих робітників. Десятеро з них - з відзнакою. Під час урочистостей студентів відзначили й за активну участь у житті закладу. Із завершенням навчання та здобуттям освіти і професії учнів привітав директор Сергій Антонюк, майбутні роботодавці та партнери ЦПТО, батьки та викладачі.

- Перегорнулася ще одна сторінка в житті нашого центру. На подвір'і з самого ранку лунав безтурботний сміх і, водночас, відчувалася тривога розлуки. Найкращі побажання випускникам, учням, працівникам з нагоди свята Останнього дзвоника!, - йдеться у дописі Ковельського ЦПТО у соцмережі.
Як стати студентом Державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти» - читайте за посиланням: Ковельський центр професійно-технічної освіти запрошує на навчання


#КовельськийЦПТО #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельські студенти - кращі слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів

Ковельські студенти - кращі слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів
У Луцьку відбувся конкурс професійної майстерності, у якому взяли участь майбутні автослюсарі та автомеханіки із шести навчальних закладів області. Перемога у Ковельського ЦПТО, друге місце - у Ковельського ПЕК.