1. Головна
  2. Новини
  3. Військовослужбовцям перерахують вислугу за участь в ООС

Військовослужбовцям перерахують вислугу за участь в ООС

Солдатам і офіцерам, які беруть участь у Операції об'єднаних сил, перерахують пільгову вислугу років - один місяць за три. Перерахунок має бути завершений до 1 вересня. Про це повідомляє видання "Військовий навігатор України".

Нагадаємо, що постановою КМУ №435 від 22 травня 2019 року були внесені зміни до постанови №393 від 17 липня 1992 року, яка визначає порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги.

До початку проведення операції Об’єднаних сил військові ЗС України отримували надбавку за пільгову вислугу років за участь в Антитерористичній операції. Вираховувалася вона як рік за три. Але у зв’язку з закінченням АТО та початком ООС, вислуга перестала зараховуватися як пільгова – законодавство потребувало змін. Що й було зроблено зазначеною постановою.

Відтак, військовослужбовцям, які брали участь в операції Об’єднаних сил з 30 квітня 2018 року і по теперішній час, буде перераховано пільгову вислугу років – один місяць за три.

Відповідно до розпорядження міністра оборони України від 4 червня 2019 року такий перерахунок у військових частинах мають завершити до 1 вересня цього року.


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

«Невидимий Батальйон» побачили у Ковелі

«Невидимий Батальйон» побачили у Ковелі
Відбувся показ та обговорення з глядачами документальної стрічки про жінок в умовах бойових дій на Сході України. З ковельчанами спілкувалася кандидатка соціологічних наук Тамара Марценюк.

У бійця з Ковеля з банківської картки вкрали 70 тисяч гривень зарплати, поки він воював на сході ФОТО ВІДЕО

У бійця з Ковеля з банківської картки вкрали 70 тисяч гривень зарплати, поки він воював на сході ФОТО ВІДЕО
Микола Скалацький є учасником бойових дій, боронить рідну землю в лавах Збройних сил України. Саме зараз він перебуває у відпустці в Ковелі і благає про допомогу.