1. Головна
  2. Новини
  3. Фотохудожниця Тетяна Тарасенко з Ковеля показала добірку світлин з підводної фотосесії вагітних

Фотохудожниця Тетяна Тарасенко з Ковеля показала добірку світлин з підводної фотосесії вагітних

Фотохудожниця Тетяна Тарасенко, яка народилася і виросла у Ковелі, а нині мешкає в столиці, продовжує дивувати своїм талантом та майстерністю. У поєднанні з неординарним задумом, творчим підходом до справи, вона, як справжній митець, створює дивовижні фотокартини. Торік виставка робіт Тетяни Тарасенко відбулась у рідному місті Ковелі. Вона вперше представила ковельчанам унікальні світлини, зроблені під водою.

Поєднуючи екстремальний вид спорту - дайвінг, з витонченим мистецтвом фотографії, Тетяна вдосконалює себе як фотохудожниця. Понад 10-ти років вона знімає таємничий світ морів та океанів: уже побувала в Чорному, Середземному та Червоному морях, Індійському та Тихому океанах, де зробила яскраві незабутні фото.

Нещодавно відзняла чергову фотосесію під водою. Проте не зовсім звичну. Пірнати і позувати на камеру погодилися вагітні жінки.

- Не секрет, що в сучасному світі фотосесія вагітності - must do майже будь-якої дівчини. Бо ж такий стан буває, у кращому випадку, декілька разів в житті. А то й взагалі один єдиний раз! І, звичайно, хочеться зберегти собі на згадку такі моменти!, - переконана Тетяна. - Зараз є багато варіантів, де і як провести фотосесію вагітності - в студії, на природі, в чудовому платті, або в стилі «мінімалізм». Але якщо ви хочете щось незвичне, не таке як у всіх або просто нове, - пропоную влаштувати підводну фотосесію!

Переглянути "підводні" світлини майбутніх мам пропонуємо і нашим читачам.

Переглянути більше фоторобіт Тетяни Тарасенко або ж домовитися про фотосесію можна за посиланням: https://phototo.com.ua/uk/photographer/tetiana-tarasenko або в Інстаграм: https://www.instagram.com/tetiana_photography/


#ТетянаТарасенко #Виставка

Коментарі

Читайте також

Життя і творчість під водою: у Ковелі відкрито виставку унікальних світлин Тетяни Тарасенко

Життя і творчість під водою: у Ковелі відкрито виставку унікальних світлин Тетяни Тарасенко
Поєднання екстремального виду спорту — дайвінгу, з витонченим мистецтвом фотографії. Патріотичні та романтичні композиції, безмежний підводний світ морів та океанів - в об'єктиві майстра.