1. Головна
  2. Новини
  3. КовельPost запрошує до співпраці

КовельPost запрошує до співпраці

За 4 роки існування КовельPost завоював довіру своїх читачів та дописувачів. За цей час ми постійно оновлювали функціонал з однією метою - зробити сайт зручним в користуванні.

Нагадаємо, що читачі сайту можуть стати й активними його дописувачами. Наш ресурс дає можливість усім бажаючим створювати власний блог, писати статті. Ми активно рухаємося назустріч нашим авторам, тому створили можливість співпрацювати з КовельPost та розміщувати свої публікації у розділі "Новини". Для цього необхідно під час створення допису поставити відмітку "Продублювати в розділі новин", і ваша новина буде відображатися на головній сторінці сайту.

Крім того, опубліковані записи залишаються на вашій персональній сторінці, а продубльовані публікації у розділі новин отримають поширення у соціальних мережах, що дасть можливість ще більшому колу читачів прочитати їх.

Розміщуйте на КовельPost оголошення, анонси, повідомлення про заходи, події та іншу інформацію. Якщо Ви побували на цікавих заходах або є їх організатором, стали свідком неординарної події і вам є чим поділитися, - порадуйте мешканців міста Ковеля, поділившись інформацію. Гарний захід не повинен пройти не помічено.

Тож КовельPost запрошує до співпраці! Пишіть, спілкуйтеся, діліться враженнями, робіть посилання у соцмережах.

#КовельПост

Коментарі

Читайте також

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost
КовельPost створив можливість кожному відвідувачеві швидко й легко продати якийсь товар, знайти споживача на свої послуги, здати нерухомість в оренду чи знайти роботу, лише заповнивши коротку форму.