1. Головна
  2. Новини
  3. На автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин тривають ремонтні роботи

На автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин тривають ремонтні роботи

Не збавляючи темпів працюють дорожники на автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін), де ведеться реконструкція ділянки Хворостів – Машів (км 478+000 – км 482+100), що в Любомльському районі. Повідомляють на сайті Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Підрядне підприємство ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" завершило роботи з фрезерування дорожнього покриття по лівому проїзду цієї ділянки дороги та приступило до влаштування вирівнюючого шару дорожнього одягу.

Нагадаємо, що наразі функціонує правий проїзд на ділянці дороги, що проходить поблизу населених пунктів Хворостів, Підгородне та Машів, який відкрито для руху транспортних засобів у двох напрямках.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг бути уважними обережними і дисциплінованими на автошляхах, а особливо в місцях проведення дорожніх робіт, та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ремонтують вулицю Винниченка. Рух транспорту заборонено

У Ковелі ремонтують вулицю Винниченка. Рух транспорту заборонено
Торік відремонтували ділянку проїжджої частини від вул. Незалежності до вул. Грушевського. Цьогоріч роботи продовжуються уже на іншому відрізку дороги: від вул. Грушевського до вул. Вітовського.