У Ковелі розпочато капітальний ремонт прибудинкових територій по вул. 1 Грудня

У Ковелі розпочато капітальний ремонт прибудинкових територій по вул. 1 Грудня, 2 та 4. Роботи виконує підрядна організація, яка є переможцем тендеру - ТОВ "Єврошляхбуд Ковель". Вартість робіт - понад 2 млн. грн.

Дорогу і тротуар для пішоходів буде викладено бруківкою. Для зручності власників транспортних засобів, які зазвичай паркувалися на зелених газонах та тротуарах, буде розширено проїжджу частину та передбачено паркувальні місця, яких раніше у дворі не було.

Нагадаємо, що у Ковелі впродовж двох останніх років впорядкували прибудинкові території за адресами 40 років Перемоги, 15, Грушевського, 5, Володимира Кияна, 74, Заводській, 7, Володимирській, 91а. Цьогоріч їх планують відремонтувати на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги,17. Крім того, у місті ведеться поточний ремонт прибудинкових територій біля двох багатоповерхівок — Мечникова, 2 та Заводській, 17.


#РемонтДороги #Благоустрій #МіськийБюджет

Коментарі

  • Тетяна
    По вулиці Тімірязева біля будинку 2 хоча б хай гейзер пройде і порівняє дорогу. Люди вже мостять ті ями чим можуть, а в результаті получаються горби. Особливо коли дощ, дуже страшна картина біля будинку.
    Відповісти

Читайте також

У Ковелі ремонтують вулицю Винниченка. Рух транспорту заборонено

У Ковелі ремонтують вулицю Винниченка. Рух транспорту заборонено
Торік відремонтували ділянку проїжджої частини від вул. Незалежності до вул. Грушевського. Цьогоріч роботи продовжуються уже на іншому відрізку дороги: від вул. Грушевського до вул. Вітовського.

У Ковелі ремонтують прибудинкові території

У Ковелі ремонтують прибудинкові території
Ведуться роботи біля двох багатоповерхівок — Мечникова, 2 та Заводській, 17. Цьогоріч планують ще відремонтувати на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги,17.