Вихованці та педагоги закладів позашкільної освіти долучилися до організації дитячих розваг у День міста Ковеля

Вихованці та педагоги Палацу учнівської молоді імені Івана Франка також долучилися до організації дитячих розваг у День міста, - повідомили на офіційному сайті Ковельської міськради.

Вони тішили усіх, хто прийшов до паркової сцени, запальними танцями, веселими піснями, провівши розважально-повчальну ігрову програму «Нехай сонцю і квітам всміхаються діти».

Біля фонтану - милували виставкою творчих робіт «Я люблю своє місто», демонстрували свої навички у майстер-класах з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

А ще - долучилися до акції по збору коштів для Серафима, який потребує лікування і взяли участь у благодійному ярмарку "Солодощі для Серафима".

Приємно, що у виставці творчих робіт взяли участь вихованці та педагоги усіх закладів позашкільної освіти міста - «Станції юних техніків» та «Станції юних натуралістів», а педагоги та учні «Станції юних туристів» провели майстер-клас із спортивного орієнтування «Лабіринт».

Традиційно на День міста на ігрову розважальну програму дітей запросив і клуб “Капітошка”.

Веселі клоуни забавляли дітвору. Чимало цікавих конкурсів організували учасники клубу для допитливих хлопчиків і дівчаток. Усі, кому пощастило у цей час бути на парковій сцені, отримали заряд енергії та позитиву.


#ПалацУчнівськоїМолоді #Дозвілля #ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також

За кошти благодійного фонду «Патріоти Волині» ремонтують фасадну стіну ковельського ПУМу

За кошти благодійного фонду «Патріоти Волині» ремонтують фасадну стіну ковельського ПУМу
Декоративну (підпірну) стіну, на якій за радянських часів розміщувалися стенди, демонтують в рамках реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

«Невидимий Батальйон» побачили у Ковелі

«Невидимий Батальйон» побачили у Ковелі
Відбувся показ та обговорення з глядачами документальної стрічки про жінок в умовах бойових дій на Сході України. З ковельчанами спілкувалася кандидатка соціологічних наук Тамара Марценюк.