У Ковелі закрити два міських автобусних маршрути

У Ковелі закрили два міських автобусних маршрути загального користування: №18 а «Льонзавод – вул. Загородня» (ч/з Вокзал)» та №45 «вул. Г. Чупринки – Сільмаш» (ч/з Вокзал). Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Нагадаємо, що конкурси на визначення перевізників саме на цих маршрутах оголошували уже неодноразово. Та у зв'язку з відсутністю претендентів впродовж тривалого часу ці напрямки залишалися без громадського транспорту.

Тому, враховуючи рекомендації робочої групи щодо вдосконалення організації міських пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Ковелі, з метою приведення у відповідність мережі автобусних маршрутів, виконавчий комітет міської ради вирішив закрити 18-й та 45-й маршрути.

Наразі у Ковелі є 32 автобусних маршрути. Ще один - №21 «Водоканал – СТО» (через Вокзал, вул. Брестська), залишається без громадського транспорту.

Окремим рішенням виконком визначив переможців конкурсу автомобільних перевізників на двох маршрутах, у яких завершився термін дії договору: №4 “Вокзал — Сільмаш” (через вул.Черняховського) та №2 “Незалежності – Сільмаш” (через вул.Черняховського). Тож вони і надалі курсуватимуть у звичному режимі.


#МіськіМаршрути

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З 15 квітня у Ковелі до садівничих масивів курсуватиме громадський транспорт

З 15 квітня у Ковелі до садівничих масивів курсуватиме громадський транспорт
Автобус загального користування №8 їздитиме за маршрутом «Вокзал – дачні масиви «Калина», Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник». Проїзд для пасажирів пільгових категорій безкоштовний.