У Ковелі ремонтують прибудинкові території багатоповерхівок у центральній частині міста

За останні кілька років чимало прибудинкових територій багатоповерхівок у Ковелі набули сучасного вигляду, стали впорядкованими, гарними і комфортними для проживання. До цього списку цьогоріч додасться ще ряд дворів. Нині активно ведеться капітальний ремонт на вулиці 1 Грудня, 2 та 4. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тут здійснено реконструкцію водовідведення. Буде розширено під’їзну дорогу. Її та тротуар викладають бруківкою. Облаштують і майданчик для паркування транспортних засобів, якого тут досі не було.

Усі роботи профінансують з міського бюджету. На це передбачено понад два мільйони гривень. На об’єкті працюють будівельники ТОВ "Єврошляхбуд Ковель", яке стало переможцем відповідної закупівлі.

Добре було, аби після підрядної організації, до справи долучилися і мешканці будинків, які б подбали про озеленення, влаштування квітників, затишних зон для свого відпочинку та дозвілля дітей. Хотілося б, аби підтримувався створений порядок і благоустрій.

У нинішньому році у місті також буде капітально полагоджено двори на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги,17. Крім того, ведеться ремонт територій біля двох багатоповерхівок — на вул. Мечникова, 2 та Заводській, 17.


#РемонтДороги #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Саша
Ні мішало б і заглянути в двір будинку, по вулиці Незалежності 76. Там кошмар твориться

Читайте також

На автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин тривають ремонтні роботи

На автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин тривають ремонтні роботи
Наразі функціонує правий проїзд на ділянці дороги, який відкрито для руху транспортних засобів у двох напрямках: на Люблін та Київ, - повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Відновлено реконструкцію автодороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин

Відновлено реконструкцію автодороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин
Ремонтні роботи було розпочато в рамках підготовки до Євро-2012. Тоді через нестачу фінансування для руху транспорту відкрили лише ліву смугу. Нині Укравтодор ремонтує праву ділянку цього об'єкта.