1. Головна
  2. Новини
  3. За півроку ковельчани сплатили понад 9 мільйонів гривень на потреби національної армії

За півроку ковельчани сплатили понад 9 мільйонів гривень на потреби національної армії

Упродовж першого півріччя 2019 року на Волині сплачено 149,9 мільйона гривень військового збору, - повідомляють у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, фінансовий внесок волинян до держбюджету для підтримки національного війська на 20,4 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

- На стан мобілізації так званих зарплатних податків безпосередньо випливає позиція працедавців, на яких закон покладає обов’язок нараховувати і сплачувати до бюджету ПДФО, військовий збір, а також єдиний соціальний внесок. Динаміка надходжень цих платежів за підсумками першого півріччя 2019 року – позитивна. А це означає, що до держбюджету, місцевих скарбниць та соціальних фондів надійшло значно більше коштів, аніж торік. Зі свого боку фахівці ДФС забезпечили належний податковий супровід суб’єктів господарювання та якісне адміністрування податкових платежів, - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.


За підсумками січня-червня 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 64,2 мільйона гривень, на території Луцького району – понад 11,3 мільйона гривень, у м. Ковель – 9,1 мільйона гривень, у м. Володимир-Волинський – понад 8 мільйонів гривень військового збору, у м. Нововолинськ – понад 7 мільйонів гривень.

Військовий збір — податок, який було введено в 2014 році для фінансування Збройних сил України. Цим податком обкладаються доходи фізичних осіб на території України. Ставка військового збору складає 1,5% від нарахованої заробітної плати.

#ВійськовийЗбір

Коментарі

Читайте також