1. Головна
  2. Новини
  3. Засуджені «козаки» демонстрували свою фізичну загартованість на змаганнях у Ковельській колонії

Засуджені «козаки» демонстрували свою фізичну загартованість на змаганнях у Ковельській колонії

16 липня за сприяння та безпосередньої участі представників Української Греко-Католицької Церкви й МГО Молодіжний фонд «Наше майбутнє» (голова фонду Сергій Дружинович), Федерації Українського Рукопашу Гопак у Ковельській виховній колонії відбувся спортивний захід «Козацький гарт». Повідомляють на сторінці установи у соцмережі.

З вітальним словом до вихованців звернувся заступник начальника колонії, підполковник внутрішньої служби, начальник відділу соціально-виховної роботи Юрій Філаретов.

У ході насичених змагань юнаки мали змогу спробувати свої сили в цікавих естафетах, тренувати витримку в спарингах, вдосконалювати вміння застосовувати різноманітний спортивний інвентар (м’ячі, палиці, тощо).

Такі необхідні навички роботи в команді вихованці повною мірою продемонстрували в перетягуванні канату.

На завершення змагань організатори вручили командам переможцям грамоти та подарунки: футбольні, волейбольні і баскетбольні мʼячі, набори для бадмінтону, а також настільного тенісу.

Цьогорічний «Козацький гарт» став справжнім спортивним святом, подарувавши масу позитивних вражень та енергії.


#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також

У Ковельській виховній колонії відбувся фестиваль «Червона калина»

У Ковельській виховній колонії відбувся фестиваль «Червона калина»
Обрали кращих у літературній, музичній, театральній та хореографічній номінаціях. Окрім дипломів переможцям, кільком юнакам вручили паспорти. А двом вихованцям пощастило найбільше - вони отримали документи про звільнення.

Випускники Ковельської виховної колонії отримали документи про здобуття освіти

Випускники Ковельської виховної колонії отримали документи про здобуття освіти
Цього навчального року ЗОШ № 14 закінчили і здобули повну загальну середню освіту 9 вихованців, базову загальну середню освіту - троє. Випускники 11-го класу ще складатимуть ЗНО.