1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ремонтують дороги, двори у багатоповерхівках та водовідведення

У Ковелі ремонтують дороги, двори у багатоповерхівках та водовідведення

Літній сезон — гаряча пора для комунальників. На сьогодні у різних мікрорайонах міста розпочали ремонт доріг. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Зокрема, на вулиці 40 років Перемоги - від НВК №13 до Володимирської. Крім асфальтування тут буде здійснено реконструкцію мереж водовідведення.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, до нового навчального року роботи планують завершити. Це буде такий своєрідний подарунок на 1 вересня юним ковельчанам — школярам НВК №13.

Підрядник уже завіз бордюри і підготував грунт для їх встановлення. У міському бюджеті на цей об’єкт передбачено 4,2 млн грн.

Відповідно до плану розвитку цього мікрорайону також ведеться ремонт прибудинкових територій на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги, 17. Тут є проблема підтоплення. Тож найперше взялись за реконструкцію водовідведення.

Приступили ремонтники і до роботи на вулиці Винниченка. Торік було заасфальтовано відрізок від Незалежності до Грушевського, у нинішньому році нове покриття прокладуть від Грушевського до Вітовського.

Поруч, на вулиці Грибоєдова, працівники ПрАТ “ШБУ — 63” будують мережу водовідведення, що дасть змогу відвести поверхневі води з вулиці Винниченка. Андрій Стернічук запевняє, що по завершенні - дорогу на Грибоєдова буде відремонтовано.

Приємні зміни стались і для мешканців вулиці Дружби. У цій частині міста — приватна забудова. Помешкання зводились останніми роками і поки доїзду до них не було, особливо ранньою весною та восени. Тепер для тих, хто живе на цій вулиці, ця проблема залишиться в минулому. Тут здійснено виправлення профілю грейдером з підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю.

Найближчим часом також продовжаться роботи на вулиці Відродження. Там, як і планували, постелять чистовий шар асфальту та викладуть з бруківки тротуар.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

На автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин тривають ремонтні роботи

На автошляху державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин тривають ремонтні роботи
Наразі функціонує правий проїзд на ділянці дороги, який відкрито для руху транспортних засобів у двох напрямках: на Люблін та Київ, - повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.