1. Головна
  2. Новини
  3. Поліцейський з Ковеля стажувався у спецагентів ФБР зі США

Поліцейський з Ковеля стажувався у спецагентів ФБР зі США

Упродовж двох тижнів 30 українських патрульних з усіх управлінь проходили курс підвищення кваліфікації з тактики дій на базі міжнародної поліцейської академії в столиці Угорщини. Головна мета цього тренінгу — обмін досвідом та набуття навичок з особистої безпеки та охорони осіб. Повідомляє прес-служба патрульної поліції Волині.

Як розповів 23-річний патрульний з Ковеля Олександр Муравчук, який днями повернувся з Будапешта, з українськими поліцейськими працювали спецагенти ФБР зі Сполучених Штатів Америки, навчання відбувалось у спеціальному тренінговому центрі, де все максимально наближено до реальних умов.

Тут учасники вчились надавати домедичну допомогу пораненим та захищати перших осіб, пройшли тактичну підготовку (зачистка будівель з напарником, групою чи групами осіб, перевірка приміщень і автомобілів), щодня стріляли на полігоні з бойової зброї, покращуючи навички володіння нею.

- Цікаво, що ті інструктори рекомендують підходити до автомобіля чи евакуйовувати звідти осіб з боку пасажирських чи водійських дверцят. Загалом, під час навчання дізнався багато цікавого, познайомився з професійними поліцейськими з різних регіонів, усі здобуті навички потрібні для несення служби. Хоч нам вдається всі інциденти чи конфлікти згладжувати мирним шляхом, через спілкування, але хороша тактична підготовка – це пріоритет для поліцейського, - поділився Олександр.


До речі, хлопець змалку тягнувся до роботи в поліції та зброї, його батько також служив в поліції і вже 8 років перебуває на заслуженому відпочинку, вийшовши на пенсію в статусі підполковника. Каже, що хотів піти в патрульну поліцію ще в першому наборі, але не дозволяв юний вік.

Нині ж він уже майже 2 роки заступає на чергування в Ковелі разом з вірним напарником Сергієм Матвіюком з Ратнівщини. Розповідає, що служба підходить, в першу чергу, через зручний графік та перспективність. Патрульний закликає йти працювати сюди тих, хто є свідомим, з чистою репутацією та хорошою фізичною підготовкою.


#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Ковельська патрульна взяла участь у складних пригодницьких перегонах та посіла друге місце

Ковельська патрульна взяла участь у складних пригодницьких перегонах та посіла друге місце
Gorgany Race - одна з найскладніших гонок в Україні, що відбуваються щороку у горах з важкопрохідним рельєфом. Ірина Зінчук з подругою з Луцька здолали 43 км за 10 год. 27 хв. Це кращий результат, ніж у чоловічої команди.