1. Головна
  2. Новини
  3. У наметовому таборі «Мрія» рятувальники вчили дітей безпеці

У наметовому таборі «Мрія» рятувальники вчили дітей безпеці

18 липня працівники 14-ої ДПРЧ смт Ратне провели пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для вихованців наметового табору «Мрія», організованого громадською спілкою «Волинь – територія життя» на березі озера Радожич в селі Гірники Ратнівського району. Повідомляється на сайті Управління ДСНС у Волинській області.

Рятувальники нагадали вихованцям та персоналу табору правила поведінки на водоймах та в екосистемах, закликали до обережного використання відкритого вогню з дотриманням усіх вимог пожежної безпеки. Крім того, провели практичний тренінг з надання невідкладної медичної допомоги при утопленні.

Співробітники ДСНС розповіли також про особливості професії рятувальника, продемонстрували можливості пожежної техніки, обладнання та спорядження, а також здійснили гасіння імітованої пожежі.


#Дозвілля #Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Молодь Ковеля запрошують у літню школу лідерства

Молодь Ковеля запрошують у літню школу лідерства
Leadership Summer School - безкоштовний триденний тренінг (9-11 серпня) для учнів старших класів, школа для майбутніх лідерів та соціально активних громадян. Для участі потрібно заповнити анкету до 25 липня.