1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують збудувати хостел, спортзал та автомийку

У Ковелі планують збудувати хостел, спортзал та автомийку

У Ковелі розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації з метою врахування громадських інтересів при плануванні території по вулиці Володимирській, 135. Про це повідомляється на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Проводиться обговорення та розгляд відповідної містобудівної документації. «Детальний план території по вулиці Володимирській, 135 в місті Ковелі Волинської області» розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Земельна ділянка, на яку розроблено детальний план території, має площу 3,7075 га і перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови (кадастровий номер 0710400000:15:008:0117). На території планується нове будівництво, закладу громадського харчування, хостелу з торгово-складськими приміщеннями, спортзалу та розміщення автомийки. Реконструкції підлягають існуюча будівля штабу під готель та кафе, їдальня і господарські приміщення.

Площа забудови земельної ділянки складатиме 10503,0 кв.м, площа мощення - 16953,0 кв.м, площа озеленення 7791,0 кв.м. Для належного обслуговування громадських об’єктів передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на 48 машиномісць.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 18 липня 2019 року по 19 серпня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 19.08.2019 року.


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Показали як виглядатиме «Парковий квартал» у Ковелі після здачі в експлуатацію ВІДЕО

Показали як виглядатиме «Парковий квартал» у Ковелі після здачі в експлуатацію ВІДЕО
Житловий комплекс зводить Будівельна компанія «Інвестор». Перший будинок уже заселений, другий – збудований, виконують внутрішні роботи. Почалося будівництво та продаж квартир у третьому будинку.