1. Головна
  2. Новини
  3. Краса природи озера Святе надихнула ковельських художників на створення картин

Краса природи озера Святе надихнула ковельських художників на створення картин

Ковельські художники побували на пленері "Поліська краса-2019" на озері Святе, що на Ратнівщині. Таке творче дозвілля вони влаштовують для себе уже не вперше. Відпочинок на природі надихає митців до створення нових картин, які вони пишуть під час подорожей.

Нещодавно семеро місцевих художників - Оксана Цюп'яшук, Світлана Солодун, Олена Цьомик, Віктор Бурчак, Василь Королюк, Іван Панасюк, Микола Конопацький, а також мистецтвознавець Василина Столярчук, провели кілька днів у досить мальовничому місці - озері Святе, яке є гідрологічною пам'яткою природи загальнодержавного значення, розташоване в межах Ратнівського району Волинської області на околиці села Тур.

- Як мало насправді потрібно людині для щастя, а творчій людині (художнику) й поготів: гарна місцина, файна погода, пензлі, фарби і полотна, і компанія однодумців, які бачать цей світ в подібному спектрі кольорів, відчуттів та емоцій. А якщо до цього всього добавити ще цікаві розповіді, творчі ігри та пісні біля вогнища, то подія стає неповторною та незабутньою, - ділиться враженнями Оксана Цюп'яшук.


- За ці кілька днів ніби перезавантажуєш свій мозок і ловиш себе на думці, що як рідко доводиться зустрічати світанки, насолоджуватись заходами сонця і слухати різноманітні співи-щебети пташок. Виявляється, дятли починають свою роботу зі сходом сонця, до того ж, можуть працювати бригадами і саме на тих деревах, де ти спиш в гамаку! А головне - заряджаєшся такою сильною енергетикою, що відразу хочеться творити, - зауважує художниця


Результатом творчого дозвілля стали нові роботи, які автори мають намір презентувати ковельчанам на одній з наступних виставок. Разом із чудовими пейзажами можна буде побачити й картини, написані під час попередніх пленерів, на тематику забутих волинських сіл.#Дозвілля #СвітОк #Виставка

Коментарі

Читайте також

«Знайти себе» в житті спробували молоді ковельчани за допомогою тренінгу

«Знайти себе» в житті спробували молоді ковельчани за допомогою тренінгу
Усі, хто завітав у Молодіжний центр «Місто ідей», дізналися про секрети успіху та важливі кроки у подоланні невдач. З молоддю спілкувалась професійна ведуча, сценарист, учасниця телевізійних проектів Альона Корнелюк.

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову

20 липня у Ковелі - показ фільму під відкритим небом, присвяченого Олегу Сенцову
У переддень виборів на парковій сцені демонструватимуть документальну стрічку «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова». У фільмі частково присутня ненормативна лексика (16+).