1. Головна
  2. Новини
  3. Траса «Київ-Ковель-Ягодин» розблокована: питання видачі дозволів врегулювали на рівні Мінінфраструктури

Траса «Київ-Ковель-Ягодин» розблокована: питання видачі дозволів врегулювали на рівні Мінінфраструктури

У вівторок, 23 липня 2019 року, в селі Люблинець Ковельського району водії вантажних автомобілів перекрили трасу «Київ-Ковель-Ягодин». Такий чином вони висловили своє невдоволення порядком видачі дозволів на міжнародні перевезення.

Зокрема тим, що квота 2019 року дочасно вичерпується. Враховуючи соціальне напруження, яке зростає серед перевізників, т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук взяв на особистий контроль вирішення цього питання. Повідомляють у відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

Зокрема, вчора, 23 липня, він у телефонному режимі спілкувався з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

— Враховуючи те, що була заблокована стратегічна траса в напрямку митного посту «Ягодин», та напруга серед перевізників зростала, я вирішив особисто телефонувати міністру Омеляну. В результаті переговорів, Володимир Володимирович доручив директору департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури Віктору Сасіну розглянути всі проблемні питання щодо видачі дозволів на міжнародні перевезення та врегулювати їх, що й було зроблено, – зазначив Олександр Олексійович.


Таким чином, завдяки особистому втручанню Олександра Киричука та проведеним переговорам як з перевізниками, так і з профільним міністерством, трасу «Київ-Ковель-Ягодин» розблоковано, а питання видачі дозволів перевізникам наразі врегульовано.


#ТранспортніПеревезення #Митниця #польща_україна #перекриття_ковель #блокування_дороги #перекриття_люблинець #акція_блокуваннятраси

Коментарі

Читайте також

Черги вантажівок у Ковелі: ситуацію коментують Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників

Черги вантажівок у Ковелі: ситуацію коментують Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників
У Варшаві відбулось чергове засідання українсько-польської комісії з питань міжнародних автоперевезень. На жаль, жодних позитивних результатів щодо збільшення річної квоти дозволів на 2019 рік не було досягнуто.

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО
Поблизу Люблинця Ковельського району далекобійники безперервно ходять пішохідним переходом. Таким чином вони висловлюють своє невдоволення, спричинене відсутністю дозволів на міжнародні перевезення.