1. Головна
  2. Новини
  3. Команда 4-ї ДПРЧ міста Ковеля стала бронзовим призером обласних змагань рятувальників ВІДЕО

Команда 4-ї ДПРЧ міста Ковеля стала бронзовим призером обласних змагань рятувальників ВІДЕО

24 липня у Луцьку відбулися обласні змагання за звання кращої ланки газодимозахисної служби, що мають на меті підвищити рівень готовності до дій за призначенням та покращення професійної майстерності особового складу караулів, перевірити фактичний рівень теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, - повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області.

Участь у змаганнях узяли 20 команд. Боротьба за звання найкращої ланки ГДЗС відбувалася у два етапи. На першому етапі змагань, що пройшли на базі спортивного комплексу Управління ДСНС України у Волинській області, учасники склали тестові завдання з теоретичної підготовки. Крім того, демонстрували практичні навики під час виконання вправи з рятування потерпілого з четвертого поверху навчальної вежі.

У другому завершальному етапі змагань, що відбулися на базi газодимозахисної служби централізованого типу м. Луцька, бійці ДСНС виконали вправу з рятування імітованого потерпілого з приміщень теплодимокамери.

У підсумку кращою ланкою газодимозахисної служби стала команда 25-ї ДПРЧ 1 ДПРЗ УДСНС України у Волинській області. Друге місце виборола команда 1-ї ДПРЧ з Луцька, а "бронзу" вибороли рятувальники 4-ї ДПРЧ міста Ковеля.
#Рятувальники

Коментарі

  • Ххх
    Чому, Луцьк завжди перші?
    Відповісти

Читайте також

На Ковельщині піротехніки ДСНС знешкодили дві 100-кілограмових бомби

На Ковельщині піротехніки ДСНС знешкодили дві 100-кілограмових бомби
Вибухонебезпечні предмети часів Другої Світової війни виявили поблизу села Любитів. Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС знешкодила боєприпаси.