1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проведуть жеребкування з розподілу земельних ділянок між учасниками АТО та ООС

У Ковелі проведуть жеребкування з розподілу земельних ділянок між учасниками АТО та ООС

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил, членами сімей загиблих для передачі ділянок безоплатно у власність. Пише офіційний сайт Ковельради.

Було задоволено заяви про включення до єдиного реєстру учасників АТО та ООС щодо надання ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. До першочергового єдиного реєстру учасників АТО та ООС по місту Ковелю буде внесено шість громадян та двох – до реєстру учасників АТО та ООС, що проживають за межами м. Ковеля.

Також переведено до позачергового єдиного реєстру учасників АТО та ООС Анатолія Голуба, який отримав статус багатодітної сім’ї. Виключено з позачергового єдиного реєстру учасників АТО та ООС Анатолія Павляшика, котрий вже приватизував надану йому земельну ділянку.
У ході повторного опрацювання звернення матері загиблого учасника АТО Надії Тарасюк щодо обміну ділянки для житлового будівництва прийнято рішення виїхати на місце та разом з нею оглянути запропоновані варіанти.

Також Комісією прийнято рішення провести жеребкування з розподілу 20-ти земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Зерова (ІІ черга) 6 серпня о 10-й годині (приміщення міської ради, кабінет 316), на яке запросити учасників АТО та ООС з позачергового реєстру.


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

«Невидимий Батальйон» побачили у Ковелі

«Невидимий Батальйон» побачили у Ковелі
Відбувся показ та обговорення з глядачами документальної стрічки про жінок в умовах бойових дій на Сході України. З ковельчанами спілкувалася кандидатка соціологічних наук Тамара Марценюк.