Ковельські веслувальники - "золоті" та "бронзові" призери чемпіонату України

Кілька днів поспіль, з 24 по 28 липня, у м. Дніпро вихованці СДЮШОР та ДЮСШ змагалися за звання кращого веслувальника. Серед переможців є і ковельчани.

Отож, чемпіонат України з веслування на байдарках і каное між СДЮШОР та ДЮСШ серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 р.н приніс такі результати:

Тарас Семенюк (тренер Проніна С.А) зайняв перше місце на дистанції С1, 1000 м та С1, 200 м.
Також Тарас Семенюк у тандемі із Примачуком Максимом (тренер Гичка О.М.), стали золотими призерами на С2, 1000 м. Обидва спортсмени є вихованцями Ковельської КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича.

Дует Василь Кімлайчук та Данило Мельничук зайняли третє місце на дистанції С2, 500 м. Спортсмени є вихованцями обласної СДЮШОР «Олімп» та учнями Семенюка Ф.І та Прохорука В.О.

Іще одні вихованці Семенюка Ф.І та Прохорука В.О. (обласна СДЮШОР «Олімп»), Роман Гончарук та Максим Кушнерук, здобули третю позицію серед веслувальників на дистанції С2, 500 м.

Анатолій Шворак (обласна СДЮШОР «Олімп» та ШВСМ), підопічний Семенюка Ф.І та Демчук О.П, завоював золото у одиночці С1, 500 м.

Джерело - відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА

#Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковель приймав учасників змагань з веслування за програмою спартакіади «Волинь спортивна – 2019»

Ковель приймав учасників змагань з веслування за програмою спартакіади «Волинь спортивна – 2019»
На базі відділення веслування КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича відбувся чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. Юні ковельські спортсмени посіли друге командне місце.