1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов

Сім розроблених проектів містобудівної документації обговорили учасники громадських слухань, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У зібранні, яке відбулося у сесійній залі, взяли участь депутати міської ради, представники виконавчого комітету, мешканці Ковеля. Головувала на засіданні секретар міської ради Віра Федосюк, секретарем було обрано Людмилу Мурай – начальника відділу містобудування та архітектури.

Про внесення змін до детального плану території кварталу житлової забудови по вул. Володимира Кияна (колишнє військове містечко)» інформував представник ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут «Волиньагропороект» Микола Бондаренко. Він розповів присутнім, що у цьому районі розташована котельня, яка працює на твердому паливі. На її території знаходиться склад для зберігання дров. Виникла необхідність у розміщенні гаражів для службового автотранспорту для підвезення палива, чим і зумовлені корективи.

Наступні чотири проєкти представив директор приватного підприємства «Ковелькомунпроект» Віктор Дубина. Він ознайомив з детальним планом території по вулиці Володимирській, 135, де передбачається спорудити заклад громадського харчування, хостел з торгово-складськими приміщеннями, спортзал та автомийку. Реконструкції підлягають їдальня та господарські приміщення, існуюча будівля штабу - під готель та кафе. Для належного обслуговування об’єктів буде влаштовано майданчики для паркування автомобілів на 48 машиномісць.

Стосовно змін до детального плану території розміщення об’єктів громадського призначення та дорожнього сервісу в районі вулиць Володимирська-Варшавська, то уточнюється площа забудови торгового комплексу і його транспортне обслуговування. Для паркування автомобілів на 91 машиномісце запланований майданчик.

Детальний план території реконструкції забудови по вулиці 40 років Перемоги, 11 передбачає у нежитлових приміщеннях на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку розмістити амбулаторію загальної практики сімейної медицини (до 250 відвідувачів у зміну).

Внесення змін до детального плану території розміщення садибної житлової забудови по вулиці Кришталевій базується на зверненні мешканців цього мікрорайону. Тут буде проведено реконструкцію зеленої зони та обладнано на її території парк відпочинку, встановлено спортивні майданчики, ігрові зони для дітей та влаштовано водойму.

Начальник комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро м. Ковель» Олександр Ключук довів до відома учасників слухань детальний план території розміщення садового будинку та господарської будівлі в садівничому масиві «Дружба» на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності.

Представник приватного підприємця Петра Пекарчука Анатолій Зінчук зупинився на детальному плані території реконструкції забудови по вулиці Соборній, 2. Тут нежитлове приміщення та квартиру переобладнають під двоповерховий триквартирний житловий будинок.

Доповідачі поінформували про інженерне забезпечення об’єктів, відповіли на запитання.

Представники територіальної громади Ковеля погодили містобудівну документацію та рекомендували подати проекти рішень міської ради на розгляд чергової сесії.


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Показали як виглядатиме «Парковий квартал» у Ковелі після здачі в експлуатацію ВІДЕО

Показали як виглядатиме «Парковий квартал» у Ковелі після здачі в експлуатацію ВІДЕО
Житловий комплекс зводить Будівельна компанія «Інвестор». Перший будинок уже заселений, другий – збудований, виконують внутрішні роботи. Почалося будівництво та продаж квартир у третьому будинку.