Ковельчанин Павло Борсук - срібний призер чемпіонату світу з веслування серед молоді

У румунському місті Пітешті відбувся чемпіонат світу з веслування серед молоді та юніорів, у якому взяли участь 40 українських веслувальників. У складі молодіжної збірної змагалися й ковельські спортсмени.
На фото: Павло Борсук з тренером Федором Семенюком

Вихованець СДЮШОР «Олімп» каноїст-юніор Павло Борсук до золотої медалі на чемпіонаті Європи, яку він здобув у липні цього року, додав срібну на чемпіонаті світу на дистанції 200 м – 41,605. Йому не вистачило лише 0,018 секунди, щоб піднятися на вищу сходинку п’єдесталу (тренери - Федір Семенюк та Василь Прохорук).

П’яте місце у каное-двійці на дистанції 200 м посіла вихованка СДЮШОР «Олімп», ковельчанка Василина Калитюк зі спортсменкою з Черкащини - Валерією Шаровою. Василина також фінішувала п'ятою на дистанції 500 м у каное-двійці з харків'янкою Юліаною Путніною.

У каное-одиночці на дистанції 1000 м. також п'ятим фінішував ковельчанин, вихованець КДЮСШ імені Є. Кондратовича Віктор Свиридюк.


#Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковель приймав учасників змагань з веслування за програмою спартакіади «Волинь спортивна – 2019»

Ковель приймав учасників змагань з веслування за програмою спартакіади «Волинь спортивна – 2019»
На базі відділення веслування КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича відбувся чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. Юні ковельські спортсмени посіли друге командне місце.