На вулиці Театральній у Ковелі реконструюють мережі вуличного освітлення

У центральній частині міста на завершальній стадії роботи з реконструкції вуличного освітлення. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради. Нині вони тривають на вулиці Театральній (від Незалежності до Сагайдачного). Тут бетонні опори замінюють на металеві оцинковані, на яких влаштують сучасні енергоощадні світильники. Працюють на об’єкті робітники ТзОВ «ВілКом».

Впродовж минулого року змонтовано нову мережу освітлення на вулицях Олени Пчілки та Сагайдачного, цьогоріч - на Івасюка, Ветеранів, Смірнова.
- Театральна – єдина вулиця в центральній частині міста, де не проведено оновлення освітлення, - зазначає заступник міського голови Андрій Товстига, – Його планується закінчити до кінця нинішнього року. Також буде замінено світлофорні об’єкти на перехрестях вул. Сагайдачного-Театральна, Театральна-Незалежності. А взагалі, це продовження стратегії реконструкції центру Ковеля.


Цьогоріч на влаштування вуличного освітлення спрямовано з місцевого бюджету 4,5 мільйона гривень, в тому числі на вулицю Театральну – 620 тисяч.#Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов
На громадських слуханнях мова йшла про будівництво хостелу, автомийки, кафе, об'єктів дорожнього сервісу, двоповерхового триквартирного житлового будиноку, реконструкції приміщення під амбулаторію.