Автодор інформує про ремонт дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква

Відповідно до розпорядження КМУ від 06.02.2019р. № 130-р у поточному році виділено 56 283,9 тис. грн. для проведення поточного середнього ремонту автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на об'єкті км 42+000 – км 89+514 (окремими ділянками). Торік відремонтовано і введено в експлуатацію три ділянки вказаного об'єкта, загальною протяжністю 18,6 км. Повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

За результатами проведених цьогоріч публічних закупівель залишків об’ємів робіт з поточного середнього ремонту автодороги Р-15, відповідний договір підрядку 24.07.2019 р. укладено з ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс". Тож і на цьому об’єкті вже закипіла робота – підрядник приступив до укладання п'ятисантиметрового верхнього шару дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетоної суміші (ЩМА). Розпочали зі сторони Нововолинська і рухаються у напрямку Володимира-Волинського. За минулий тиждень укладено ЩМА на ділянці протяжністю 3 км.

Окрім того, на цьому відрізку дороги підрядник досипає узбіччя та влаштовує посадкові майданчики в місцях зупинки громадського транспорту.

Контроль якості виконаних робіт та матеріалів, що використовуються, перевірили працівники лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Волинській області та державного підприємства "Дорожній контроль якості".

У зв’язку з ремонтними роботами рух транспорту ділянкою дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква від км 65+000 до км 73+500 частково обмежений і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт на автошляхах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ремонтують дороги, двори у багатоповерхівках та водовідведення

У Ковелі ремонтують дороги, двори у багатоповерхівках та водовідведення
Мова йде про вулиці 40 років Перемоги, Винниченка, Володимирську та Дружби. Найближчим часом продовжаться роботи на Відродження: постелять чистовий шар асфальту та викладуть з бруківки тротуар.