1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські старшокласники завершили навчання у «Літній школі лідерства»

Ковельські старшокласники завершили навчання у «Літній школі лідерства»

Старше покоління звикло думати, що молодь не розвивається і займається тільки безглуздим проведенням часу у віртуальному світі. І вони будуть праві, якщо говорити про ту більшість сучасного юнацтва, яка не шукає можливостей для власного саморозвитку. Про те не все так сумно. Хочу розповісти Вам про подію, що відбулась декілька днів тому у ковельській гімназії, і змінила підлітковий світ у кращу сторону.

Ця подія – Літня школа лідерства, або ж Leadership Summer School. Що це таке? Триденна серія тренінгів та лекцій для випускників 9, 10, 11 класів. Проект проводиться у Ковелі вчетверте і цього року до участі зареєструвались 55 зацікавлених учасників. Приміщення для проведення тренінгів надала Ковельська міська гімназія ім. Олени Пчілки. Школу заснували Анна Лисюк та Олена Абрамович – успішні випускниці ковельських шкіл, які наразі живуть та працюють за кордоном.

Тут учням старшої школи розповідали про освіту за кордоном, можливості для безкоштовного навчання, міжнародні стипендіальні програми та навчали писати чудові мотиваційні листи, керувати своїм часом і працювати у команді. А також впливові спікери, такі як Тамара Марценюк, Тимур Демчук, Ірина Супрунюк та Анастасія Гуд, поділились власними історіями про те, як вони прийшли до успіху. Кожен із них порекомендував свій улюблений український університет, і цим дуже допомогли учасникам проекту у питанні “Куди вступити після 11 класу?”.

Я також брала участь у цьому чудовому проекті. Враження у мене тільки позитивні, як і у всіх учасників Літньої школи. Так, було складно сприймати таку велику кількість інформації від впливових лекторів, але це того варте. Досвід та знання, які я отримала, стовідсотково допоможуть мені при майбутньому вступі. А нові знайомства – при організації моїх майбутніх проектів.

Літня школа лідерства – унікальна можливість для розвитку учнів старшої школи, отримання нових навичок та цікавого проведення вільного часу. Якщо ви не знаєте як з користю провести останні дні літніх канікул – заповнюйте заявку, і ви ні разу не пошкодуєте про це.

Детальніше з програмою Літньої школи лідерства організатори запрошують знайомитись тут: http://lsskovel.tilda.

А щоб не пропустити реєстрацію на цю подію наступного року – прямо зараз підписуйся на оновлення сторінок партнера проекту у Фейсбук Молодіжний центр «Місто ідей» та Instagram @Ideas_city.


Автор статті: Анна Тишковець, випускниця четвертої програми Літньої школи лідерства; активна учасниця волонтерської команди Молодіжного центру «Місто ідей».

Фото: Арсен Воробей, випускник четвертої програми Літньої школи лідерства; активний учасник волонтерської команди Молодіжного центру «Місто ідей».


#МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також