1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани - учасники ІІІ Міжнародного фестивалю літньої Сеньйоріади, що проводиться серед активних людей поважного віку

Ковельчани - учасники ІІІ Міжнародного фестивалю літньої Сеньйоріади, що проводиться серед активних людей поважного віку

Уже втретє унікальний захід, якому немає аналогів в Україні, об’єднав пенсіонерів не тільки з Луцька, Рожища, Ковеля, Львова, Дніпра, Сміли, Млинова, а й з Польщі, Туреччини, Словаччини. Загалом 33 команди приїхали на ІІІ Міжнародний фестиваль літньої Сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров'я», орієнтованої на вікову аудиторію активних людей літнього віку, - інформує «Район.in.ua».

У четвер, 22 серпня, у Луцьку, на стадіоні «Спортивне ядро», відбулося офіційне відкриття унікального спортивного заходу. Ковель на змаганнях представляє команда слухачів Університету третього віку.

Після параду учасників та запалювання Олімпійського вогню слова вітань линули від високопосадовців міста та обласного центру. Пісенні виступи для гостей і учасників фестивалю підготували вихованці творчого вокального ансамблю «Співаночка» (керівниця – Тетяна Ярошик).

Опісля урочистого відкриття учасники змагань, разом із вболівальниками та глядачами розійшлись по різних локаціях, де відбувалися різноманітні спортивні заходи. Спортивна сеньйоріада «Життя – це рух» згуртувала навколо себе велику кількість прихильників здорового способу життя та активного відпочинку.

ІІІ Міжнародний фестиваль літньої Сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров'я» триватиме по 26 серпня.


#УніверситетТретьогоВіку #Спорт

Коментарі

Читайте також

Театр “Осіннє золото” порадував прем’єрою на відкритті нового академічного року в Університеті третього віку

Театр “Осіннє золото” порадував прем’єрою на відкритті нового академічного року в Університеті третього віку
Цьогоріч понад 130 літніх ковельчан стали його слухачами. Кульмінацією свята стала постановка з п’єси Івана Котляревського “Наталка Полтавка”.