У Ковелі відбувся патріотичний квест «Моє місто – частинка України» ВІДЕО

До Дня Незалежності України та 30-річчя історичного музею у Ковелі провели патріотичний пізнавально-розважальний квест «Моє місто – частинка України». На старт вийшли 10 молодіжних та стільки ж сімейних команд.

Організатором квесту виступив благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кожній з команд організатори запропонували пройти 16 станцій. Більшість локацій розмістили в центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Команди долали смугу перешкод, грали в дартс та їли на швидкість солдатський куліш. Відповідали на питання тематичних вікторин. Пробували себе в спортивних єдиноборствах та фотосесіях. Аби набрати якомога більше балів, учасникам потрібні були не лише фізичні кондиції, а й кмітливість та ерудиція.

Кращі молодіжні команди отримали грошові премії від благодійного фонду «Патріоти Волині» (від тисячі гривень за третє місце – до 3 тисяч гривень за перемогу).

За підсумками квесту 1-е місце посіла команда MarshMallow. Всі учасники квесту серед молодіжних команд також отримали від благодійників сертифікати на солодкий полуденок в одному з популярних міських кафе.

А от призерам серед сімейних команд організатори вручили електросушарку для фруктів та пилосос. А головний приз — мікрохвильова піч дісталася родині залізничника Олександра Третяка з команди «Смайлик». Ця ж команда отримала і спеціальний приз — 1000 гривень за названу найбільшу кількість проектів, втілених у Ковелі народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині».

Гарним додатком до призів став позитивний настрій та заряд бадьорості, які отримали діти та дорослі протягом трьох годин патріотичного квесту.#ДеньНезалежності

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також