1. Головна
  2. Новини
  3. На могили ковельчан, які віддали свої життя за Україну, поклали квіти

На могили ковельчан, які віддали свої життя за Україну, поклали квіти

Представники міської влади, духовенства, військкомату, рідні загиблих поклали квіти на могили захисників, які загинули, захищаючи Україну на сході, та помолились за упокій їхніх душ, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Минулої неділі представники міської влади – керуючий справами Володимир Бойко і начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, військовий комісар Сергій Гладун, настоятель собору Дмитрія Солунського Анатолій Александрук, рідні загиблих захисників України побували на могилах ковельчан, які віддали свої життя, захищаючи рідну землю.

На міському кладовищі поховані п’ятеро героїв-земляків: Анатолій Шилік, Андрій Задорожній, Олександр Ярмолюк, Олексій Тарасюк, Олександр Абрамчук, на цвинтарі с.Вербка – Володимир Киян, Олександр Артемук, Анатолій Іллюх.

Хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять та поклали квіти. Згадали цих мужніх і достойних людей, помолились за спокій їхніх душ.


#ДеньНезалежності #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся патріотичний квест «Моє місто – частинка України» ВІДЕО

У Ковелі відбувся патріотичний  квест «Моє місто – частинка України» ВІДЕО
У пізнавально-розважальному заході взяли участь 10 молодіжних та 10 сімейних команд. Організатором квесту виступив благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.