Освітяни Ковеля підбили підсумки роботи та визначили пріоритети на 2019-2020 навчальний рік

Учора в Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбулась традиційна серпнева конференція освітян, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

- Хочу вкотре засвідчити Вам свою повагу та відзначити роботу з питань навчання та виховання наших дітей. Мені приємно, що Ви з року в рік маєте гарні здобутки. У ковельської освіти є все необхідне для подальшого розвитку: підтримка влади і батьківської громади, мобільні до змін педагоги, мудрі, досвідчені керівники закладів, - привітав колег з початком навчального року начальник управління освіти Віктор Бичковський.

У міських вчителів разом з їх вихованцями чимало яскравих досягнень. Зокрема, це велика кількість призових місць на обласних олімпіадах, конкурсах. Відмінні результати зовнішнього незалежного оцінювання, що в свою чергу дозволило цьогорічним випускникам стати студентами найпрестижніших вузів країни. У 2019 році 53 одинадцятикласників отримали 38 золотих та 15 срібних медалей.

Переможцями обласних олімпіад стали 43 учні, які вибороли 54 призових місця, з них - 9 перших, 20 – других та 25 — третіх. Віктор Бичковський подякував також педагогам за хорошу підготовку до 1 вересня.

Варто зазначити, що у літню пору в освітніх закладах Ковеля активно велися ремонти, здійснено заходи з поліпшення матеріально-технічної бази шкіл і дитсадків.

За кошти міського бюджету відремонтовано санвузли в ЗОШ №1 (корпус початкових класів), ЗДО №9 , проведено тепломодернізацію ЗДО №6. Тривають роботи у СШ №3: заміна вікон та утеплення фасаду. Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі ЗЗСО №6 та ЗДО №11.

Завдяки субвенції на соціально-економічний розвиток територій і співфінансування з міської казни вдалося здійснити тепломодернізацію ЗОШ №№7,10,12, НВК №11, корпусу початкових класів ЗОШ №1. У серпні місто отримало на ці цілі з державного бюджету ще 1 млн 100 тис.грн. Тож роботи буде продовжено.

Завдяки благодійному фонду «Патріоти Волині» капітально відремонтовано частину фасаду Палацу учнівської молоді.

У рамках реалізації концепції «Нова українська школа» за гроші державного та міського бюджетів, а це – 2 млн 417 тис.грн., придбано телевізори, ноутбуки, багатофункціональні пристрої, ламінатори, учнівські меблі. Завезено у ЗЗСО дидактичні матеріали та меблі для першокласників. Допомогли значною мірою і батьки, які зосередились безпосередньо на облаштуванні класних кімнат. Сьогодні можна констатувати, що усі навчальні заклади готові до нового навчального року.

Своїм досвідом та думками щодо необхідних нововведень поділились: методист міського методичного кабінету Жанна Колеснікова, заступник директора з навчально-виховної роботи з початкової освіти закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст №12 Людмила Ляшук, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №14 «Перлинка», лауреат премії міської ради «Успішний педагог – 2018 року» Юлія Петровська, заступник директора з навчально-виховної роботи закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст. №6 Галина Кондратюк, директор Ковельського інклюзивно-ресурсного центру Галина Пекарчук, голова міськкому профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін.

Крім того, на серпневій конференції вручили відзнаки успішним педагогам. За підсумками засідання було прийняте рішення, в якому зазначені основні напрямки розвитку освітньої галузі міста.


#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Енергоефективна школа: у Ковелі тривають роботи з тепломодернізації. ВІДЕО

Енергоефективна школа: у Ковелі тривають роботи з тепломодернізації. ВІДЕО
Зважаючи на обсяги та вартість капітального ремонту фасаду спеціалізованої школи №3, роботи виконають у два етапи. Обійдуться вони у понад 9 мільйонів гривень. Детальніше - у сюжеті 12 каналу.

Восени вчителі здаватимуть ЗНО

Восени вчителі здаватимуть ЗНО
Педагоги матимуть 180 хвилин на виконання 100 завдань. Хто успішно складе тест – отримає щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу.