1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі обрали нових директорів трьох шкіл

У Ковелі обрали нових директорів трьох шкіл

Сьогодні, 28 серпня, відбувся черговий етап конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти міста – ліцеїв №№ 1,7 та 11, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Претенденти проходили письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей, представили публічну презентацію планів перспективного розвитку закладів.

Їх проходили усі претенденти у присутності членів конкурсних комісій. Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку з двохсот, оприлюднених на сайті міської ради. Конкурсантам було запропоновано на вибір 10 варіантів тестів.

До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей (понад 26 питань). Перевірка робіт відбувалась у присутності всіх членів комісій за наданими ключами розв’язків. Комісія заслухала також публічні презентації планів перспективного розвитку закладів. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

Усі успішно справились із поставленими завданнями. У результаті переможцями конкурсу стали – Тетяна Донюш (ЗЗСО№1), Валерій Кубай (ЗЗСО№7) та Галина Сидорук (ЗЗСО №11).

#Освіта

Коментарі

Читайте також

Енергоефективна школа: у Ковелі тривають роботи з тепломодернізації. ВІДЕО

Енергоефективна школа: у Ковелі тривають роботи з тепломодернізації. ВІДЕО
Зважаючи на обсяги та вартість капітального ремонту фасаду спеціалізованої школи №3, роботи виконають у два етапи. Обійдуться вони у понад 9 мільйонів гривень. Детальніше - у сюжеті 12 каналу.

Восени вчителі здаватимуть ЗНО

Восени вчителі здаватимуть ЗНО
Педагоги матимуть 180 хвилин на виконання 100 завдань. Хто успішно складе тест – отримає щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу.