1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі нагородили переможницю конкурсу на кращий бізнес-проєкт

У Ковелі нагородили переможницю конкурсу на кращий бізнес-проєкт

У першу неділю вересня професійне свято відзначають підприємці. З цієї нагоди сьогодні відбулись урочистості в міськрайонному центрі зайнятості, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Представників бізнесу привітали з професійним святом секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів. Віра Іванівна зазначила, що нині у Ковелі працює понад три тисячі підприємців, які сплачують до міського бюджету значні суми коштів у вигляді податків. Впродовж багатьох років у місті діє Програма розвитку малого і середнього підприємництва, яка позитивно впливає на формування ринкових відносин.

Ігор Прокопів подякував за співпрацю, активну участь у громадському житті, за те, що створюють робочі місця для ковельчан та забезпечують свої родини. Він також відзначив, що у нашому місті досить багато підприємців, які підтримують соціальні проєкти, надають благодійну допомогу пільговим категоріям ковельчанам.

Ігор Ярославович є головою журі конкурсу на кращий бізнес-проєкт, який міська влада організовує спільно з центром зайнятості та центром розвитку підприємництва. Цьогоріч до фіналу було допущено роботи трьох підприємців, ідеї яких членам журі видалися найцікавішими.

Переможцем змагань стала Ольга Ліщук. Її проєкт — надання послуг у сфері бухгалтерського обліку і аудиту та створення приватного підприємства “Аудит Бізнес Волинь” визнано кращим. Сьогодні вона отримала сертифікат на 30 тисяч гривень на підтримку власної справи.

До речі, по завершенню зустрічі представники ЗМІ поїхали до минулорічного “срібного призера” конкурсу Наталії Шевченко. Вона уже почала реалізовувати свою ідею на практиці, відкривши барбершоп – перукарню для чоловіків.

Також заступник міського голови Ігор Прокопів разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк вручили Подяки міського голови. За сумлінну працю, досягнуті успіхи у праці, вагомий внесок у розвиток малого бізнесу, зміцнення економічного потенціалу міста, активну участь у житті громади та з нагоди професійного свята відзначено підприємців Наталію Фалько, Юрія Клімука, Людмилу Андрієнко та керівника ТОВ “Волинь-Кальвіс” Анатолія Понікарчука.

Про досягнення обласного центру зайнятості говорив його керівник Роман Романюк. Також він наголосив, що у Ковелі є хороша співпраця служби з міською владою, взаєморозуміння, підтримка. Роман Романюк привітав усіх з Днем підприємця та побажав успіхів у бізнесі.


#ЦентрЗайнятості #Підприємці #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель

Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель
Підприємство ТОВ «Волинь-Кальвіс» успішно працює в сфері виробництва твердопаливних котлів уже багато років. Його продукція конкурентоспроможна не тільки в Україні, але й на європейському ринку.